O nás

Našim zákazníkům se snažíme nabízet poctivý a profesionální přístup. Naším cílem je spokojený zákazník, kterému naše podpora všestranně pomáhá v rozvoji jeho podnikání.

Jak to všechno začalo ...

Projekt realizace komplexního informačního systému pro velkoobchodní firmu a navazující síť několika desítek maloobchodních prodejen vyvolává na začátku nového milénia potřebu zajistit řízení projektu, implementaci, následný servis a další rozvoj IT. S tímto požadavkem pánové Šiller a Ciompa, v té době už s dlouholetými zkušenostmi v IT, zakládají v roce 2000 společnost ICTsystem. Úspěšná realizace projektu včetně rozsáhlých vývojářských prací je odrazem k dalším aktivitám, projektům a rozšířením týmu. Prvním počinem tohoto druhu bylo navázání spolupráce se společností Breaker Software, výrobcem obchodních a účetních programů CÉZAR, později vzniká partnerství s firmou Altus Development. 

Jak to pokračovalo ...

Následují desítky implementací systému Altus Vario včetně jejich přizpůsobení potřebám zákazníků vývojářským týmem. Roky jdou a portfolio softwarových produktů se rozšiřuje a mění, kromě běžných firemních agend se řeší podpora IT pro logistiku a skladování, specializovaný nákup a prodej, servis, výroba, správa a údržba majetku, docházkové systémy, propojení s internetovými obchody, integrace mobilních zařízení. Vzniká i tým pro podporu hardwarové a síťové infrastruktury IT i kybernetické bezpečnosti. 

Jak to vidíme dál ...

Navrhujeme a implementujeme komplexní IT řešení přizpůsobená potřebám našich zákazníků. Jsme certifikovaným implementátorem informačního systému Altus Vario, jednoho z významných produktů společnosti Solitea. Vyvíjíme jsme zakázkové mobilní aplikace a implementujeme vlastní mobilní aplikace pro oblasti obchodu, skladování a servisu propojené s firemními informačními systémy. Spravujeme a rozvíjíme IT infrastrukturu našich zákazníků s důrazem na kybernetickou bezpečnost.V rámci akvizicí a souvisejícím rozšiřování portfolia našich služeb se v posledních letech věnujeme oblasti technologie budov v rozšířeném slova smyslu (slaboproud, silnoproud, optimalizace energetických zdrojů).